Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvnost za půl roku

Počet návštěv za minulých 6 měsíců: 2022

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nový kamaráde

(Marie-rarita z Macešky, 1. 12. 2007 12:01)

A už nesmím zmáčknout enter, díky za vaše hezká slova kluci. My jsme 13 letý střední pudl z Mírovic u Písku a ten malý špunt pudlík trpasličí z Lesovic od Moravských Budějovic. Nyní jsme oba u Třeboně, v baráku jsou jinak samé ženské, takže zachraňujeme čest rodiny. Staší Kevin a mladší je Mates či Matěj, dle toho jakou má zrovna náladu. Bývalý páníček ho brzo odstavil od fenky máminy, měl jich celkem 5 březích a tak od 5 týdnů je u nás. Tak zatím to je vše o nás haf,haf a podrbáníčko Vikkimu. Ahoj píše i naše panička Marie

Nový kamaráde

(Marie, 1. 12. 2007 11:55)

Pozdraveni

(Jannyk, 30. 11. 2007 14:11)

Ahoj Vikkousku
http://moje-foto-obrazky.nafoceno.cz/307911343_8de3c924.gif
prejeme Tobe i ledske smecce pohodovy vikend a http://moje-foto-obrazky.nafoceno.cz/advent_prani1.gif

díky

(Vanjucha, 26. 11. 2007 22:15)

Pane Bárta, děkuji za vaše pěkné poznámky k mým videoklipům. Jak vidno, oba se snažíme poslat na portál vyladěno.cz takové klipy, aby se na ně dalo koukat a zároveň se za ně memuseli stydět, protože je točíme pro radost ostatních. Přeji vám, aby Váš Vikouš byl co nejlepší herec a vaše digitální kamera vám přinášela radost. Já pejska nemám, raději točím s dětmi, protože přivést k herecké nadšenosti zvířecí miláčky nepovažuji zrovna za nejjednodušší. Opravdu škoda, že nás, takových normálních bláznů - přispěvatelů je tam velice poskrovnu. Některé klipy bych řadil do sekce "nečitelné zmatky". Poslední dobou mám dokonce i problém s přihlášením na vyladěno,cz a tak se pomalu přesouvám na jiný portál a to WWW.STREAM.CZ Doporučuji tam nahlédnout, je to naprosto o něčem jiném, mám tam už dva klipy a myslím, že se musíme hodně snažit, abychom se kvalitativně vyrovnali tamní amatérské úrovni.
A ještě k těm zvířátkům, trochu jste mě vyprovokoval ke klipu, který ještě není zveřejněný. Snad se vám bude líbit. Bude se jmenovat Tom A Jerry.
Zdraví Vás
Ivan Sklenář, alias vanjucha@seznam.cz

DEKUJEME

(Jannyk, 19. 11. 2007 12:34)

http://moje-foto-obrazky.nafoceno.cz/kava.gif VIKKOUSKU A LIDSKA SMECKO ! PREJEME HEZKY DEN A POHODOVY NOVY TYDEN !!!!

pozdrav

(Jannyk, 16. 11. 2007 19:12)

Ahojky Vikkousku tak ti hlasim, ze uz jsem od vcerejska u panicka a jsem spokojeny, ze jsme vsicni 3 pohromade. Cesta byla celkem dobra. 100km pred Berlinem uz zadny snih nebyl svitilo nam slunicko a bylo +7. dneska bylo take hezky tak jsem zavedavy kdy me tady bude zabst do pacicek. Mej se moc hezky a pozdravuj Tve panicky Jannyk s panickou .Prejeme pohodovy vikend.
http://jannyk.wbs.cz/lekarna_berlin.gif
dnesni foto

pozdrav

(Jannyk, 16. 11. 2007 19:12)

Ahojky Vikkousku tak ti hlasim, ze uz jsem od vcerejska u panicka a jsem spokojeny, ze jsme vsicni 3 pohromade. Cesta byla celkem dobra. 100km pred Berlinem uz zadny snih nebyl svitilo nam slunicko a bylo +7. dneska bylo take hezky tak jsem zavedavy kdy me tady bude zabst do pacicek. Mej se moc hezky a pozdravuj Tve panicky Jannyk s panickou .Prejeme pohodovy vikend.
http://jannyk.wbs.cz/lekarna_berlin.gif
dnesni foto

kamarati

(Renka a Leo, 15. 11. 2007 17:36)

Vikki,máš naozaj vela pekne videoklípy, najviac sa mi libi, ak bojuješ s tym Jumbom ako lev ! Těšime sa na dalšie klípy.

odpověd'

(Jannyk, 13. 11. 2007 19:02)

Hafi haf Vikkoušku,děkuji ti za vzkazík. Musím ti napsat,že jsem moc smutný v sobotu panička uklizela a balila mě kufříček kartáče,hřebeny strojek a oblečky. Byl jsem moc natěšený, že budeme cestovat za páníčkem až se vyspíme. Ráno jsem sledoval paničku....Panička mě oblékla a šli ven a ouha všude bílo zarazil jsem se u vchodových dveří. Vůbec se mi do toho nechtělo bořit tlapky, ale musel . Panička zavelela a tak jsem rychle udělal potřebu a uháněl domů....to jsou nápady z vyhřátého pelíšku hnát mě do takové chumelenice. Na chodbě po utření tlapek a svléknutí jsem letěl do pelíšku a čekal,že se panička bude oblékat v koupelně si namaluje jiný obličej navoní a budem cestovat a ono nic .....sedla si k takové té věci kde tráví spoustu času a povídá tak chlapče zavoláme páníčkovi, že zůstanem doma a pojedem zítra - v pondělí no a je úterý a my jsme stále doma.Počasí na kopečkách je nepříznivé a ráno bylo i varování na oba dva hr.přechody Cínovec a Krásný les tak snad zítra ráno....?!? Mějte se všichni fajn. Jannyk s paničkou .

http://jannyk.ic.cz

(Jannyk, 9. 11. 2007 16:04)

Ahoj Vikkoušku no to je paráda už ti tu mohu sem tam zanechat tlapku. Doufáme s paničkou,že Tvé lidské semečce a i Tobě se daří dobře.
Včera mi panička holila čumáček a nezůstalo jen u toho, když už jsem byl na stole tak mi vzala i kožíšek a dnes ráno se mě to venku vůbec nelíbilo.... udělal jsem potřebu a už koukal po paničce at' už otevře dveře a jdem domů. Na poledne už to bylo lepší panička mě oblékla měl jsem "jansy" a triko jestli půjdem ještě s Argym kámošem to ještě nevím to bych asi dostal pláštěnku začíná pršet. Možná že to bude už jen před barák a domů. Měj se mocinky hezky a pozdravuj Tvé páníky od paničky Jannyk

http://www.albumjannyk.ic.cz/pozdrav_9.11.07.gif

Vítejte na mých stránkách

(Vikki, 5. 11. 2007 15:53)

Omlouvám se všem návštěvníkům, ale můj páníček má nemalé problémy se správou mých stránek a tak pokud mi chcete nechat nějaký vzkaz, tak se , prosím, o to pokuste alespoň komentáře.
Děkuji za pochopení.